Kontakt
Kontakt

Kontakta NAF
över hela världen

Nedan hittar du NAFs kompetenta applikations-ingenjörer samt kontaktinformation till flera andra i vår organisation. Har du frågor om NAFs produkter eller tjänster, är du välkommen att kontakta oss. Letar du efter någon av våra representanter runt omkring i världen så kan du söka efter dessa baserat på vilket land du är intresserad av.

NAF AB

Gelbgjutaregatan 2
SE-581 87 LINKÖPING
SWEDEN

Tel: +46(0)13-31 61 00
Fax: +46(0)13-13 60 54

Förfrågningar

Logistik

tlindstedt@flowserve.com

Tel: +46(0)13-316124

NAF Sverige

Martin Feuk, General Manager

General Manager
Martin Feuk
mfeuk@flowserve.com

Stefan Sylvan, Säljansvarig Export

Sales Engineer
Stefan Sylvan
Tel + 46 (0)13 31 61 00
Mobil +46 (0)76 949 90 25
ssylvan@flowserve.com

Göran Guldstrand Sigemo, Innesäljchef

Commercial Operation Manager
Göran Guldstrand Sigemo
Tel + 46 (0)13 316 121
Mobil +46 (0)738 29 29 26
gguldstrand@flowserve.com

Örjan Eriksson, Innesälj

Application Engineer
Örjan Eriksson
Tel + 46 (0)13 316 132
Mobil +46 (0)76 808 61 20
oeriksson@flowserve.com

Jörgen Olovsson, Innesälj

Application Engineer
Jörgen Olovsson
Tel + 46 (0)13 316 120
jolovsson@flowserve.com

Hampus Hjalmarsson, innesälj

Application Engineer
Hampus Hjalmarsson
Tel + 46 (0)13 316 115
hhjalmarsson@flowserve.com

Mattias Andersson Innesälj

Sales Support Representative 
Mattias Andersson
Tel + 46 (0)13 316 249
mandersson@flowserve.com

Jerry Björling, Service Eftermarknad

Aftermarket Service 
Jerry Björling
Tel + 46 (0)13 316 125
Mobil +46 (0)702 58 48 49
jbjorling@flowserve.com

Boel Johansson, Project manager

Project Manager
Boel Johansson
Tel + 46 (0)13 316 228
bjohansson@flowserve.com

Per Lundqvist, Global Product Manager

Global Product Manager 
Per Lundqvist
Tel + 46 (0)13 316 334
Mobil +46 (0)705 23 01 44
plundqvist@flowserve.com

Marita Tapper, Orderplanering

Order Planning 
Marita Tapper
Tel + 46 (0)13 316 130
mtapper@flowserve.com

NAF World wide

Här kan du hitta kontaktuppgifter till din lokala representant.