NAF SVERIGE
       
 

Här hittar du NAFs kompetenta försäljnings-ingenjörer för den svenska marknaden. Har du frågor om NAFs produkter eller tjänster, är du välkommen att kontakta oss:

Förfrågningar: salesnaf@flowserve.com

Order:
ordernaf@flowserve.com

NAF AB
Gelbgjutaregatan 2
SE-581 87 LINKÖPING
SWEDEN

Tel: +46(0)13-31 61 00
Fax: +46(0)13-13 60 54

För marknader utanför Sverige, vänligen kontakta din lokala representant.

NAF WORLDWIDE ››

 
 
General Manager
Martin Feuk
mfeuk@flowserve.com
 
 
Säljansvarig Sverige
Miroslav Cirin
Tel + 46 (0)13 316 296
Mobil +46 (0)702 87 87 67
mcirin@flowserve.com
Säljansvarig Export
Stefan Sylvan
Tel + 46 (0)13 31 61 00
Mobil +46 (0)76 949 90 25
ssylvan@flowserve.com
   
Innesäljchef
Göran Guldstrand Sigemo
Tel + 46 (0)13 316 121
Mobil +46 (0)738 29 29 26
gguldstrand@flowserve.com
Innesälj
Örjan Eriksson
Tel + 46 (0)13 316 132
Mobil +46 (0)76 808 61 20
oeriksson@flowserve.com
   
Innesälj
Jörgen Olovsson
Tel + 46 (0)13 316 120
jolovsson@flowserve.com
Innesälj
Hampus Hjalmarsson
Tel + 46 (0)13 316 115
hhjalmarsson@flowserve.com
   
Innesälj
Mattias Andersson
Tel + 46 (0)13 316 249
mandersson@flowserve.com
Service Eftermarknad
Jerry Björling
Tel + 46 (0)13 316 125
Mobil +46 (0)702 58 48 49
jbjorling@flowserve.com
   
District Sales Manager Export
Kjell Brolin
Tel + 46 (0)13 316 116
Mobil +46 (0)705 67 67 15
kbrolin@flowserve.com
Project Manager
Boel Johansson
Tel + 46 (0)13 316 228
bjohansson@flowserve.com
   
Global Product Manager
Per Lundqvist
Tel + 46 (0)13 316 334
Mobil +46 (0)705 23 01 44
plundqvist@flowserve.com
Orderplanering
Marita Tapper
Tel + 46 (0)13 316 130
mtapper@flowserve.com